IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj


Testowe Forum
 

Share | 
 

 Regulamin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Oczekuję życia od swoich trupów
avatar

Liczba postów : 80
Data przyłączenia : 15/01/2014

#1PisanieTemat: Regulamin   Sro Sty 15, 2014 7:19 pm

I. Postanowienia Ogólne

1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z kar, toteż usprawiedliwienie "nie czytałem/am" nie jest odpowiednim argumentem.

    1a) Poza regulaminem, na forum obowiązuje również netykieta.

2. Treści na forum powstały dzięki użytkownikom Revy i Rinoa, upraszamy się o niekopiowanie tekstów oraz bannerów.

3. Jeśli coś nie zostało ujęte w regulaminie, kwestię tę rozstrzyga administracja.

4. Zaraz po tym, gdy użytkownik przeczyta oraz zaakceptuje regulamin, powinien się zapoznać z informacjami o pisaniu fabuły oraz systemie.

5. Każdy użytkownik może mieć maksymalnie 3 konta na naszym forum i mogą zostać one założone tylko za zgodą administracji. Usunięcie konta sprawia, że jest ono odliczane od limitu (czyli mając 2 konta i po skasowaniu jednego z nich, będziesz mógł mieć tylko dwa konta)

6. O wszystkich zmianach w systemie administracja informuje poprzez ogłoszenia na górze strony oraz poprzez post w odpowiednim dziale.

7. Konta nieaktywne przez miesiąc (patrząc na datę ostatniego posta) są bezpowrotnie kasowane.

II. Zasady pisania na fabule i na forum

1. Kierujemy tylko i wyłącznie swoją postacią (chyba, że w pierwszym poście tematu zarządzono inaczej), postaciami NPC kieruje MG lub Administrator.

2. Przeklinanie jest dozwolone tylko, gdy ma podkreślić charakter wypowiedzi i nie występuje nagminnie w poście, a także zostało odpowiednio ocenzurowane. Jeśli pojawi się w innych postach niż fabularnych w zbyt dużej ilości, użytkownik może otrzymać upomnienie, a także później ostrzeżenie.

3. Prosimy o pisanie przy zbyt drastycznych postach na początku (postu lub akapitu, w którym występują drastyczne opisy) informacji o zawartości, gdyż nie każdy może takie teksty czytać. To samo tyczy się scen erotycznych, które należy odpowiednio ocenzurować (np. spróbować wtopić w tło).

4. Zabronione jest reklamowanie innych stron oraz for bez zgody administracji i poza wyznaczonym do tego miejscem.

5. Upraszamy się o zredukowanie spotkań między postaciami jednej osoby (multikont) do minimum lub chociaż poproszenie innej osoby o poprowadzenie naszej postaci na czas danej konfrontacji. Pojedynek między kontami jednego użytkownika nawet, gdy inna osoba prowadzi jedną z postaci nie da żadnych korzyści.

6. Bez zgody administratora gracz nie ma prawa zmieniać niczego w swojej karcie postaci.

7. Jeśli w którymś z działów brakuje tematu, poproś administrację poprzez wiadomość prywatną o dodanie go, najlepiej wraz z własnym opisem.

8. Użytkownik ma wolne prawo do zgłaszania własnych propozycji oraz wskazania nam, gdzie pojawia się błąd.

9. Uprasza się każdego użytkownika o poprawne pisanie swoich postów pod kątem literówek oraz błędów ortograficznych. Jeśli masz z tym problemy - zainstaluj przeglądarkę z wbudowanym podkreślaniem błędów (Firefox, Google Chrome) i wtedy zacznij pisać posty.

10. Jeśli użytkownik popełni w swoim poście błąd spowodowany złym zrozumieniem postu innej osoby, powinien zostać on o takowym błędzie poinformowany oraz zmienić swoją odpowiedź.

11. Wszelkie walki przeprowadza MG oraz administrator, więc jeśli do takowej dochodzi, prosimy o poinformowanie którejś z osób wcześniej wymienionych.

12. Zabrania się używania emotikon w postach fabularnych. Wyjątkiem są obrazki/filmiki schowane w linkach mające na celu urozmaicenie czytania poprzez wizualizacje jakiejś miny lub gestu.

13. Posty na fabule powinny mieć minimum 8 zdań. Posty krótsze mogą dostać upomnienie pisemne nakazujące do rozwinięcia ich lub nawet ostrzeżenia, jeśli zbyt często nie spełniają wymogów lub za bardzo naruszają ten punkt.

III. Zachowanie na chatboxie

1. Na chatboxie obowiązuje absolutny zakaz obrażania innych użytkowników.

2. Jeśli dochodzi do jakiejś poważniejszej sprzeczki, w której pojawiają się znacznie ostrzejsze słowa lub wyzwiska dotyczące życia realnego, można wysłać do administracji screen lub archiwum chatu w celu wyciągnięcia konsekwencji dla osób w to zamieszanych.

3. Prosimy również, zgodnie z punktem 3. rozdziału II o powstrzymywanie się przed opisywaniem lub wspominaniem mocniejszych scen z anime lub życia własnego.

4. Chatbox nie jest miejscem na przeprowadzanie scenek erotycznych.

5. Każdy gracz ma prawo wejść na chatboxa i zapytać się o jakąś kwestię dotyczącą forum lub po prostu poprosić kogoś o fabułę.

IV. Avatary i sygnatury

1. W avatarze należy umieścić obecny wygląd swojej postaci. Powinien się on zgadzać w większym stopniu, nie licząc stroju.

2. Postać może pochodzić zarówno z mangi, jak i gry czy anime. Prosimy jednak, aby to nie były zdjęcia realnych osób.

    2a) Avatar (sygnatura również) nie mogą zawierać elementów pornograficznych, rasistowskich i tym podobnych.
    2b) Jeśli postać jest znana, użytkownik ma prawo ją sobie zarezerwować na wyłączność.

3. Optymalny rozmiar avatara to 250 szerokości oraz 400 wysokości, zaś maksymalny rozmiar obrazka w sygnaturze to 400px szerokości oraz 150 wysokości.

    3b) Jeśli użytkownik ma problemy (Onii) z wykonaniem sygnatury bądź avatara, ma prawo się zgłosić do jednego z tematów w warsztacie graficznym.


4. Zarówno w avatarze, jak i sygnaturze mogą pojawić się napisy, aczkolwiek nie mogą one uderzać w dobry smak innych użytkowników.

5. Sygnatury mogą mieć dowolną treść pod warunkiem, że nie będzie ona urażająca dla pozostałych.

6. W sygnaturze należy umieścić linki ułatwiające MG oraz administracji prowadzenie Twojej fabuły, między innymi kartę postaci.

7. Poza kartą postaci i innych rzeczy, gracz może umieścić w sygnaturze również linki do źródeł zewnętrznych (youtube itd) niej dotyczących.

V. Słówko końcowe

1. Akceptacja regulaminu polega na wysłaniu wiadomości do administratora z odpowiedzią na następujące zadanie:

    Znajdź w regulaminie słowo, które nie pasuje kompletnie do kontekstu zdania.


2. Akceptacja regulaminu działa tylko na jedno konto, czyli na kolejnych multikontach musisz pisać jeszcze raz do administracji z ukrytym słowem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gardensoftime.forumpolish.com
 
Regulamin
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elysees to Mem :: Backup :: Gardens of Time-